ISKA Czech republic ISKA Czech republic Watejitsu

Česká republika v ISKA - EUROPE

Prezidenti ISKA

24.dubna se setkal prezident ISKA EUROPE Fritz EXENBERGER v Brně s prezidentem Českého svazu WATEJITSU Jánem VASILENKEM, kde se domluvili na vzájemné spolupráci a dalším rozvoji ISKA v ČR. Pan Ján VASILENKO se stal novým prezidentem ISKA České republiky.

Chceme pokračovat v přerušené linii úspěchů českých borců v této organizaci a vytvořit zájemcům, co nejlepší podmínky pro další vývoj.

Sportovní kategorie:
semicontact - lightcontact - fullcontact - lowkicks - thaiboxing - oriental - MMA formy hardstyl Japanes - Korean - veterans traditional - softstyle - freestyle - extreme - team - weapons

Všichni bojovníci v České republice výše uvedených stylů, včetně MMA, můžou kontaktovat pana Vasilenka a jeho tým, aby se české národní mužstvo připojilo k účasti na aktuálním evropském šampionátu v Římě.

více čti zde

Česká republika v ISKA - EUROPE

Prezidenti ISKA

Exhibiční vystoupení bojovníků se zbraněmi různých škol i stylů

Lidé, zbraně, souboje v průběhu historie od Východu na Západ, techniky ozbrojeného boje, který vychází z evropských dobových škol šermu nebo z východních bojových umění, ale také techniky současné ozbrojené sebeobrany. Vystoupili se také naši členové.

Slovakia Open 2009

18. 4. 2009 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje Slovakia Open, který má vysokou kvalitní úroveň. Lucie Nápravníková v konkurenci 15 závodnic ve své kategorii obsadila nádherné 5. místo. Mezi její soupeřky patřili medailistky z MS a ME.

Proběhl seminář WA - TE JITSU DÓ

Ve dnech 13. - 15.2. 2009 se konal seminář Wa-te jitsu dó. Vyučovali se základní techniky 8. kyu, aplikace základních technik, formy kakie WDJD, uvolňování těla a rozvoj vnitřní energie. Petr Novák, František Špaček úspěšně absolvovali seminář a obdrželi certifikát, Vojtěch Mauer certifikát pro výuku 8. kyu Wa-te jitsu neobdržel.

Další seminář připravujeme v měsíci květnu 2009, termín bude oznámen v návaznosti na další akce ČSWABU.

Noc mistrů 2008

Spousta zástupců bojových umění a sportů, spousta diváků, ukázek, umělců, V.I.P. hostů a vůbec všech, kteří v bojových sportech něco znamenají a znamenali, ať již u nás v Čechách, ale i v zahraničí. Za ČSWABU byly nominováni a oceněni Jan Vasilenko, předseda svazu, Ing. Jana Riplová.

Odkazy: Síň slávy, Noc mistrů

Aktuálně

World Cup 2014

Lukáš "VLK" Wolf - obhajoba profi titulu!!!!

ME

Máme ring, děkujeme Vám

ring
Poděkování a info zde

ISKA World title

Iska World title

Sponzoři

Ostrava
Pneukom

Projekty, dodávky, montáže a servis pneumatických technologických celků a kompresorových stanic

Copyright © 2009 Watejitsu, všechna práva vyhrazena